MÖBLER / Möbler, övrigt / Konsol 3865475
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol möbler sekelskifte sent 1800-tal skador valnötsfanér
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:25
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol möbler sekelskifte sent 1800-tal skador valnötsfanér
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:25